EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Poděkování rodičům

Poděkování rodičůmV letošním školním roce 2016/2017 navštěvuje naší přípravnou třídu v Základní škole a střední škole K. Vary, p. o., odloučené pracoviště Karlovy Vary, Svahová 26, chlapec se speciálními vzdělávacími potřebami, který žije v Dětském domově Karlovy Vary a Ostrov, p. o., pracoviště Tašovice, Řadová 247/29. Do kolektivu se začlenil a děti ve třídě mu rády pomáhají při práci, hrách i při sebeobsluze.


Na školní besídce jej poznali i rodiče Simmerovi (žáka naší třídy) a rozhodli se, že mu udělají radost. Z vlastních finančních prostředků mu zakoupili školní batoh, kompletně vybavený penál, pracovní sešity, knihy pro předškoláky, omalovánky, ořezávátka, stavebnici a sportovní čepici.
Vzhledem k tomu, že tyto dárky udělaly chlapci velkou radost, rádi bychom touto cestou poděkovali rodičům Simmerovým a vážíme si jejich srdečnosti a pomoci.


učitelka Dana Ondrejcsiková
asistentka Romana Zahradníková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.