Poděkování rodičům

Poděkování rodičůmV letošním školním roce 2016/2017 navštěvuje naší přípravnou třídu v Základní škole a střední škole K. Vary, p. o., odloučené pracoviště Karlovy Vary, Svahová 26, chlapec se speciálními vzdělávacími potřebami, který žije v Dětském domově Karlovy Vary a Ostrov, p. o., pracoviště Tašovice, Řadová 247/29. Do kolektivu se začlenil a děti ve třídě mu rády pomáhají při práci, hrách i při sebeobsluze.

Na školní besídce jej poznali i rodiče Simmerovi (žáka naší třídy) a rozhodli se, že mu udělají radost. Z vlastních finančních prostředků mu zakoupili školní batoh, kompletně vybavený penál, pracovní sešity, knihy pro předškoláky, omalovánky, ořezávátka, stavebnici a sportovní čepici.
Vzhledem k tomu, že tyto dárky udělaly chlapci velkou radost, rádi bychom touto cestou poděkovali rodičům Simmerovým a vážíme si jejich srdečnosti a pomoci.

učitelka Dana Ondrejcsiková
asistentka Romana Zahradníková