EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Zájmový den dne 26.1. 2017 - KDO BUBNUJE NEZLOBÍ !

Zájmový den dne 26.1. 2017 - KDO BUBNUJE NEZLOBÍ !Zájmovým dnem nás provázel zkušený drum - faciliátor Jiří Adam. Jednoduchou a zábavnou formou vytvořil jedinečný orchestr, při kterém žáci na vlastní kůži poznali sílu spolupráce a sdílení dobrého naladění. Třídy byly rozděleny do skupin podle věku a tak ,měl každý svůj prostor pro seberealizaci. Dále byla připravena prezentace o bubnech djembe na kterou se podívaly všechny třídy. Ve zbývajícím čase vytvářeli žáci na papírové trubky vzory bubnů djembe anebo dle vlastní fantazie různé geometrické vzory.

Tyto papírové trubky budou zdobit naši školu jako společná zvonkohra. Myslím, že se nám Zájmový den vydařil a každý si odnesl zcela nový zážitek , protože - KDO BUBNUJE NEZLOBÍ!

Napsala: Mgr. Eva Elicharová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.