Zájmový den dne 26.1. 2017 - KDO BUBNUJE NEZLOBÍ !

Zájmový den dne 26.1. 2017 - KDO BUBNUJE NEZLOBÍ !Zájmovým dnem nás provázel zkušený drum - faciliátor Jiří Adam. Jednoduchou a zábavnou formou vytvořil jedinečný orchestr, při kterém žáci na vlastní kůži poznali sílu spolupráce a sdílení dobrého naladění. Třídy byly rozděleny do skupin podle věku a tak ,měl každý svůj prostor pro seberealizaci. Dále byla připravena prezentace o bubnech djembe na kterou se podívaly všechny třídy. Ve zbývajícím čase vytvářeli žáci na papírové trubky vzory bubnů djembe anebo dle vlastní fantazie různé geometrické vzory.

Tyto papírové trubky budou zdobit naši školu jako společná zvonkohra. Myslím, že se nám Zájmový den vydařil a každý si odnesl zcela nový zážitek , protože - KDO BUBNUJE NEZLOBÍ!

Napsala: Mgr. Eva Elicharová