EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Hrátky s Češtinou v první a třetí třídě

Hrátky s Češtinou v první a třetí tříděVe školním roce 2016/2017 se na naší škole začal vyučovat nový předmět nazvaný Hrátky s Češtinou. Při tomto předmětu máme více prostoru věnovat se hrám a zábavným činnostem souvisejícím s Češtinou, než je tomu při klasickém Českém jazyce.

Žáci III. (1., 3.) třídy velice hbitě vytvořili celou abecedu na karty, které pak zavěsili na provázek a písmena si vyzdobili ornamenty. Rádi také hrají nejrůznější slovní hry, pracují s interaktivní tabulí a Magic boxem, vybarvují písmenkové mandaly, modelují písmena atd.
Mgr. Martina Bašová
Třídní učitelka

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.