EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Oskola nás baví

Oskola nás bavíUčení hrou je ta nejlepší forma práce pro naše žáky. Osvědčené kartičky Oskola jsou velice zábavné a zároveň hravou formou procvičí požadované učivo. Učíme se a ani o tom nevíme? No ano!! Žáci jsou nadšení- rozvíjí jazykové schopnosti, osvojují si slovní zásobu, přiřazují ,doplňují a spolupracují mezi sebou. Učí se komunikovat, porozumět slovům i větám. Tyto kartičky se dají využít ve všech předmětech.

Jsou rozlišené podle stupně náročnosti i podle předmětů. V V.B Vám rádi předvedeme jak nám to jde.

Zapsala : Mgr. Eva Elicharová

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.