Školáci v A-klubu

Školáci v A-klubuPátek 25. 11., den předání čtvrtletního hodnocení, prožila naše třída IV.(2., 4.) v A-klubu Krajské knihovny ve Dvorech. Podle domluveného harmonogramu jsme nejprve shlédli úžasnou výstavu karlovarských modelářů ve vstupní hale. Děti okouzlily krajiny pro skřítky s malými domečky a vláčky, stejně tak i větší modely historických letounů a lodí. Dále jsme vyslechli vyprávění o komiksech, které vrcholilo zapůjčením knihy příběhů Rychlých šípů. Doufáme, že se nám stanou motivací ke čtení.

Také jsme měli možnost zahrát si deskové hry, zazpívat si s půjčenými hudebními nástroji. Nedílnou součástí tohoto slavnostního dne bylo předání slovního hodnocení a konzumace dortíku v místním občerstvení.
Dne 29. 11. zapsala Anna Lorencová, fotografie pořídila Simona Moravcová