EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Školáci v A-klubu

Školáci v A-klubuPátek 25. 11., den předání čtvrtletního hodnocení, prožila naše třída IV.(2., 4.) v A-klubu Krajské knihovny ve Dvorech. Podle domluveného harmonogramu jsme nejprve shlédli úžasnou výstavu karlovarských modelářů ve vstupní hale. Děti okouzlily krajiny pro skřítky s malými domečky a vláčky, stejně tak i větší modely historických letounů a lodí. Dále jsme vyslechli vyprávění o komiksech, které vrcholilo zapůjčením knihy příběhů Rychlých šípů. Doufáme, že se nám stanou motivací ke čtení.

Také jsme měli možnost zahrát si deskové hry, zazpívat si s půjčenými hudebními nástroji. Nedílnou součástí tohoto slavnostního dne bylo předání slovního hodnocení a konzumace dortíku v místním občerstvení.
Dne 29. 11. zapsala Anna Lorencová, fotografie pořídila Simona Moravcová

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.