EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Vánoční beseda v ostrovské knihovně

Vánoční beseda v ostrovské knihovněNa konci listopadu celá naše třída jela do knihovny v Ostrově, kde pro nás měla pracovnice knihovny připravenou vánoční besedu spojenou s prohlídkou knih a kreslených pohádek s vánoční tématikou. Děti se dozvěděly co to je advent, jaké jsou vánoční zvyky a tradice, čekalo na ně i malé občerstvení. Po ukončení besedy jsme se šli podívat na vánoční strom na Městském úřadě, kde jsme se vyfotografovali.
Lenka Černá – tř.učitelka

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.