EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Odpady a recyklace, to je naše inspirace

Odpady a recyklace, to je naše inspiraceVe středu 23. listopadu se vybrané družstvo naší školy zúčastnilo krajského kola soutěže „Odpady a recyklace, to je naše inspirace“, které se konalo v Ostrově. Naší školu reprezentovali: Jan Rohleder (VIII. B), Marek Csápai (VII. B), Bára Marešová (VIII. B). Žáci poměřovali své vědomosti z oblasti nakládání s odpadovým materiálem a biomasou. Součástí soutěže byly znalostní kvízy jednotlivců i celých týmů, znalostní hra Člověče, nezlob se a hod odpadem na cíl. Naše družstvo obsadilo skvělé 4. místo.
Lenka Černá – koordinátorka EVVO

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.