EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Linoryt - Voda

Linoryt - VodaV V.B jsme se společně rozhodli vyzkoušet si linoryt. Chtěli jsme poznat grafickou dílnu a možnost využití tiskařského lisu. Téma pro práci byla voda a její struktura -tedy vlnky, kapky , vlnění a hra s barvou. Do měkčího linolea jsem společně vyryli podle předlohy ,ale také podle vlastní fantazie různé tvary vln a kapek . Práce sice nebyla jednoduchá ,ovšem bylo to něco jiného, nového a velice zajímavého .

Linoryty se povedly a jen záleželo na tom ,jak se povede tisk na tiskařském lisu. Možnost kombinování barev a výšky tisku přinesly zajímavé výsledky. Naše práce budou zdobit možná nejen naší školu ,ale třeba nás budou prezentovat i na veřejnosti . Chceme ukázat všem, co dokážeme!

Zapsala : Mgr. Eva Elicharová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.