EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Klokánkův kufr

Klokánkův kufrDěti z přípravných tříd začaly používat Klokánkův kufr. Je to komplexní metodická pomůcka pro práci s dětmi a žáky, se speciálními vzdělávacími potřebami v předškolním věku. S dětmi procvičujeme především zrakové a sluchové vnímání, paměť, motoriku, řeč, matematické představy, vnímání času a prostoru. Pomocí Klokánkova kufru je možné zjistit, jaké úkoly dítě zvládá či nezvládá a pak je možné hledat konkrétní řešení s cílem dítěti dopomoci.

Díky velkému množství názorných materiálů (obrázků, dřevěných pomůcek) je Klokánkův kufr optimálním nástrojem pro rozvoj řeči. Jsme velmi rádi, že tuto pomůcku v naší škole máme a můžeme jí plně využívat.
Asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.