O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Lesní pedagogika - beseda

Lesní pedagogika - besedaV úterý dne 7. 3. 2023 se v multifunkční učebně naší školy, v rámci enviromentální výchovy, konala beseda s odbornou lektorkou, pracovnicí společnosti Vojenské lesy a statky, s. p., s cílem podat dětem základní informace o lesní zvěři, lesních dřevinách a o obecné funkci lesů. Besedy se zúčastnili všechny děti speciálních tříd, kterým bylo zajímavou formou prezentováno, jaká je vlastně funkce lesa, jaké je dění v lese, spoustu zajímavostí o chování lesní zvěře a také o práci lidí, kteří se o les starají.

Lesní pedagogika slouží k vytvoření i znovunalezení kladného vztahu k lesu a přírodě jako takové. Proto byla beseda s odborným výkladem pro všechny velkým přínosem, zpestřením běžné výuky a u dětí vzbudila zájem o spoustu věcí.
asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.