O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Návštěva keramické dílny v Sedleci - S2

Návštěva keramické dílny v Sedleci - S2Velice rádi jsme přijali pozvání od paní Volencové, maminky naší žákyně Barbory Volencové ze třídy S2, k návštěvě keramické dílny v Sedleci, kterou tam provozují a kde budou mít děti i možnost zkusit si vyrobit z keramiky například vázu. Ve středu dne 11. ledna 2023 jsme se v dopoledních hodinách společně vydali do Sedlece, kde nás paní Volencová vřele přivítala. Keramická dílna plná nástrojů a hotových či rozpracovaných výrobků z keramiky nás inspirovala pro samostatné tvoření dětí.

Děti si vyzkoušeli vytvořit vlastní výrobky, vázičky z keramiky a kytičky z různých materiálů. Hotové výrobky budou po dokonalém vyschnutí vypáleny v peci. Výrobky pak budou krásné a originální. Po práci paní Volencová přichystala dětem pohoštění a malé dárečky. Akce se nám moc líbila a mamince Báry samozřejmě moc děkujeme.
asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.