O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Výstava obrazů žákyně S2

Výstava obrazů žákyně S2V naší třídě S2 máme velice nadanou dvanáctiletou žákyni Lilien, která je velmi nadaná a krásně maluje. Proto jsme pro Lilien uspořádali v naší škole, v prostorách multifunkční učebny, výstavu jejích obrazů plných emocí, aby se s jejím uměním mohli seznámit i ostatní. Protože je Lilien velmi talentovaná, snažíme se jí všemožně podporovat, aby mohla své nadání dále rozvíjet. Výstavu navštívili jak ostatní žáci a učitelé, tak i někteří rodiče.

Pro uskutečnění výstavy obrazů nám vypomohla galerie Becherova vila, která nám zapůjčila ateliérové malířské stojany. Zástupkyně ředitelky školy, paní Věra Sosnovcová, pozvala na výstavu také redaktora Karlovarského deníku, který si výstavu nafotil a posléze zpracoval článek v tisku.
asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.