O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Jízda Vánočním vláčkem

Jízda Vánočním vláčkemA jsou zase tady „Šťastné a veselé“ a přesně takové byly naše děti z V. oddělení ŠD, když uviděly přijíždět Vánoční vláček. Jezdí v K. Varech od 26.11. do 23.12. I my jsme se rozhodli ho letos vyzkoušet. Vybrali jsme si pátek 2.12 ve 14:00. Už když jsme se blížili k vánočně nazdobené zastávce, začali všichni poskakovat a nadšeně vykřikovat. A když vláček konečně přijel, nadšení bylo tak ohromné, že i pan řidič se po výstupu hodně smál a všechny srdečně vítal.

S Aleškem na invalidním vozíku nebyl žádný problém, krásně se tam vešel a pan řidič nám ochotně pomohl ho naložit. Ve vagonech hrály vánoční koledy a bylo tam i teplo. Jeli jsme od Tržnice na Divadelní náměstí a dětem se to tak moc líbilo, že i po cestě výskaly a mávaly všem kolem. Takže Šťastné a veselé :)
AP L. Dyndová

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.