O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Návštěva galerie

Návštěva galerieV naší třídě S2 máme velice nadanou žákyni Lilien, která krásně maluje. Namalovala mimo jiné i obrázky na plátno. Její dílka nechala vystavit organizace „Raná péče Krůček“ v osvětové kampani Týden rané péče. Výstava se konala v Gallery Coffee, se sídlem nám. Krále Jiřího z Poděbrad 508 v Chebu. Ve středu 9. 11. 2022 jsme se tedy s celou třídou S2 vydali na výlet do Chebu, abychom se i my podívali na vystavená díla naší žákyně, zhodnotili její obrazy a talent.

Výlet spojený s návštěvou výstavy jsme pak zakončili příjemnou procházkou po místním náměstí a dobrým obědem.
asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.