O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

IV.B NA DOPRÁVNÍM HŘIŠTI

IV.B NA DOPRÁVNÍM HŘIŠTIV pátek 14.října jsme navštívili Svět záchranářů v Karlových Varech, kde žáci 4.třídy trénovali své dovednosti v dopravní výchově. Dopoledne bylo rozděleno na část teoretickou, kde žáci plnili úkoly na interaktivních simulátorech a soutěžili ve znalosti dopravních značek společně se ZŠ Mozartova. Kryštof, žák naší školy se umístil na krásném, druhém místě. V praktické části se jezdilo na kole a koloběžkách na moderním dopravním hřišti s fungujícím železničním přejezdem a semafory.

Na jaře příštího roku zde žáci budou vykonávat testy mladého cyklisty pro získání průkazu cyklisty, tak jim pojďme společně držet palce!

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.