O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Stmelovací pobyt - Zátiší 2022

Stmelovací pobyt - Zátiší 2022Ve dnech 14 až 16. září 2022 proběhl již 5. ročník stmelovacího pobytu v přírodě, tentokrát opět v kempu Zátiší, v obci Bernov. Cílem třídenního pobytu byla prevence sociálně patologických jevů, stmelování kolektivů žáků naší školy a environmentální výchova. Pro žáky byl vždy připraven celodenní pestrý program:

 

 

 

 

- beseda s příslušníky Policie České republiky s ukázkami policejní techniky,
- beseda s příslušníky Městské policie Karlovy Vary,
- beseda s pracovníky Statku Suchá a ukázky zemědělských strojů,
- tvořivá dílna, rukodělné práce, malování na kameny,
- LAND Art - výroba přírodních obrazů z přírodních materiálů,
- sportovní odpoledne spojené s jarmarkem a sportovními disciplínami,
- práce s textilem, zdobení triček,
- společné opékání špekáčků,
- sportovní hry v přírodě.

Ubytovaní jsme byli v areálu kempu Zátiší, v malých dřevěných chatičkách a penzionu. Stravování bylo zajištěno v místní restauraci. Letos se pobytu zúčastnilo celkem 25 žáku školy, ze speciálních tříd a 1. stupně. Organizaci a pedagogický dohled zajišťovaly učitelky Lenka Černá, Zuzana Dostálová, Andrea Svobodová a učitel Jan Šula. O děti ze speciálních tříd se starali asistenti Romana Zahradníková, Ludmila Dyndová, Kateřina Komárková, Miroslava Vildumetzová a také Petr Skopal. Všem kolegům děkujeme za vzornou a obětavou práci.
Asistentka pedagoga Romana Zahradníková

Copyright © 2013. All Rights Reserved.