O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Tvoření v keramické dílně Sedlec

Tvoření v keramické dílně SedlecDne 1. 12. 2021 jsme s dětmi navštívili soukromou keramickou dílnu v Sedleci, na základě pozvání maminky naší žákyně, abychom se s našimi žáky seznámili s prací v keramické dílně a tvorbou různých výrobků. Útulná dílna plná pěkných výrobků z keramiky a dalších materiálů pro nás byla velkou motivací a poskytla nám spoustu inspirace. Děti měli možnost si sami vyrobit anděla nebo zvoneček z keramiky a poté pro ně bylo připraveno pohoštění.

Venku u dílny jsme mohli pozdravit dva roztomilé poníky. Bylo to velmi hezké dopoledne.
asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.