Šablony II

Historie na malou chvíli ožila..

Historie na malou chvíli ožila..V pátek 14. května se žáci V.B společně s paní učitelkou Mgr. Zdeňkou Markovou a paní asistentkou Štěpánkou Holubcovou vypravili prozkoumat historickou část města.

Komentovanou procházku pro ně připravila zkušená paní průvodkyně Lenka.
Nejprve se děti zastavily před budovou Alžbětiných lázní, kde se dověděly zajímavosti o císařovně Sissi, na jejíž počest byly lázně pojmenovány. Procházeli jsme kolonádami, ochutnávali prameny a naslouchali poutavému vyprávění o našem městě.

Přesto, že procházka trvala skoro čtyři hodiny a téměř polovinu cesty propršelo, děti udržely pozornost a k našemu milému překvapení sami leccos doplnily. Velice jsme ocenili srozumitelný a vtipný způsob podání. Za skvěle odvedenou práci patří paní Lence vřelé díky a jednička s hvězdičkou!

AP Štěpánka Holubcová