O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Ahoj Danečku

Ahoj DanečkuZ důvodu dlouhodobé nemoci našeho žáka z III.B- Danečka, jsme se celá třída rozhodli ho podpořit, a poslali mu dopis pro potěšení. Každý z dětí mu napsal vzkaz a nakreslil mu obrázek. I paní učitelka s paní asistentkou napsaly dopis k brzkému uzdravení. Všechny dopisy jsme vložili do velké obálky, polepili samolepkami- aby byla veselá, a šli odeslat na poštu. Na našeho spolužáka Danečka všichni moc myslíme, a přejeme mu, aby byl brzy zdravý, a mohl se vrátil k nám do třídy.
p.u. Mgr. Lucie Parimuchová

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.