O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Zimní ptačí krmení

Zimní ptačí krmeníPři prvouce v I.B jsme si vyprávěli o ptáčcích v zimě a zjistili jsme, že když je vše přikryto bílou peřinou a mrzne, těžko hledají potravu. Nelenili jsme a rozhodli se ptáčkům připravit krmení. Smíchali jsme zrní s želatinou, vykrájeli různé tvary jako třeba srdíčka, měsíčky, obdélníky, protáhli uprostřed provázkem a přes noc nechali zrní ve formě zaschnout.
Byli jsme zvědaví, zda se krmení povede. Nemohli jsme se dočkat druhého dne a po příchodu do školy jsme šli ihned pověsit vyrobené kousky na strom a ptačí budku na naší školní zahradě.

A vida – ptáčci se po nějaké chvíli začali slétat! Zpovzdálí a v naprosté tichosti jsme ptáčky pozorovali a těšil nás pocit, že jsme si tvoření nejen zábavně užili, ale také jsme udělali dobrý skutek.
Třídní učitelka Pavlína Brejchová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.