O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Zdobení vánočního stromku na Mlýnské kolonádě

Zdobení vánočního stromku na Mlýnské kolonáděŽáci V.B (4.,5.) se spolu se svými učiteli, Mgr. Zdeňkou Markovou, Dimitrem Dimovem a AP Štěpánkou Holubcovou, rozhodli pomoci s vánoční výzdobou stromků na Mlýnské kolonádě v Karlových Varech. Vybrali si jeden ze stromků a vlastnoručně vyrobenými ozdobami, řetězem a logem naší školy stromek ozdobili. Vyhověli tak nejen žádosti paní ředitelky Mgr. Martiny Kheilové, ale přispěli i k příjemné vánoční atmosféře našeho města.
AP Štěpánka Holubcová

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.