O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Máme rádi Vánoce

Máme rádi VánoceMáme rádi Vánoce, a moc se na ně těšíme. Proto se také rádi věnujeme vánoční výzdobě a vánočním zvykům. V keramické dílně jsme vyrobili ozdoby na vánoční stromek, další ozdoby z papíru putovaly na stromky umístěné na Kolonádě v Karlových Varech. Pustili jsme se i do pečení vánočních perníčků v naší školní kuchyňce. Jak nám to šlo, se můžete podívat v galerii, žáci III.B.

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.