O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Fantazii se meze nekladou

Fantazii se meze nekladouŽáci naší školy se s chutí zapojili do celoškolní soutěže „Strašidel se nebojíme“. A k naší radosti vznikla krásná originální strašidla. Každý si zvolil libovolnou techniku zpracování a nápaditost byla fascinující. Žáci ze třídy S2 spojili své síly dohromady a vytvořili krásné strašidlo, které pojmenovali strašidýlko Emílek. Odměněni byli diplomem, sladkou a věcnou cenou.
Zapsala A. Pokorná

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.