Šablony II

„Smajlíková“ soutěž v V.B

„Smajlíková“ soutěž v V.BNa začátku distanční výuky vyhlásila třídní učitelka V.B (4.,5.) Mgr. Zdeňka Marková „smajlíkovou“ soutěž. Děti se snažily získat co nejvíce „usměváčků“ a byly tak motivovány k pečlivé práci na zadaných úkolech, které si vyzvedávaly ve vestibulu školy či nacházely v platformě MS Teams. Hodnocena byla též snaha připojovat se ve smluvený čas do on-line vyučování a účast ve vyhlášených soutěžích a přednáškách.

Po návratu dětí do školních lavic byly všechny body sečteny. Za usměvavého „smajlíka“ byly počítány 2 body, s rovnou pusinkou 1 bod, za „mračouna“ nic. Nejvíce bodů (79) a 1. místo získal Alex Tulis, hned za ním se umístil s 66 body Miroslav Kónya a třetí místo si zasloužila Simonka Maršálková, která získala celkem 58 bodů. Vítězové obdrželi diplomy a hodnotné ceny. Ostatní též neodešli s prázdnou. Čekaly na ně drobné upomínkové předměty a malá dílnička, kde si mohly výtvarně dotvořit dřevěné motivy. Těmi si plánují společně ozdobit vánoční stromeček ve třídě a pak doma.
AP Štěpánka Holubcová