O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Zájmový den na téma - Můj svět (jak vidím sám sebe)

Zájmový den na téma - Můj světDne 30. 9. 2020 proběhl na naší škole zájmový den. Vzhledem k prevenci šíření Covid - 19, byly všechny děti/žáci ve svých třídách. Za úkol měli namalovat např: postavu, sluníčko, auto, atd. z letáků nebo časopisů vystřihnout a nalepit obrázky, jak vidím sám sebe. Zapojila se fantazie, kreativita, nápady, šikovnost a především snaha všech dětí/žáků i třídních učitelů, učitelů a asistentů pedagoga. Výrobky se třídám velmi zdařily a byly vystaveny ve vestibulu naší školy. Všichni byli pochváleni a dostali sladkou odměnu.

Vypracovala: Lenka Maslikiewiczová

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.