O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Učení hrou aneb učení není mučení

Učení hrou aneb učení není mučeníDne 1. června byla za přísných hygienických podmínek z důvodu Covid-19 otevřena naše škola. Bohužel jen první stupeň. Ostatní žáci se nadále vzdělávali formou distanční výuky. Ti, kteří navštěvovali školu vzdělávaly paní učitelky: L. Bauková, P. Brejchová, R. Ikriová a M. Ženíšková. Odpolední výuku zajistily paní vychovatelky: L. Dyndová, S. Moravcová a J. Rippelová. Žáci si netradičně procvičovali učivo formou her, soutěží, plněním kvízů a jinými zábavnými aktivitami.

Neopomenuli jsme ani na praktické vyučování, kdy jsme tvořili v keramické dílně. A protože nám počasí přálo, pořádali jsme rozmanité výlety do okolí. Prošli jsme si zvířecí stesku na Linhart, navštívili jsme rozhlednu Dianu, Rusalku a Svatošské skály. Po cestě jsme se seznamovali se zajímavostmi z říše rostlin a živočichů. Každý náš výlet byl zpestřen hledáním schránky – pokladu tzv. Geocaching. Při krátké rekapitulaci prožitých společných zážitků jsme se shodli na tom, že jsme si netradiční školu opravdu užili. Za paní učitelky a vychovatelky bych ráda popřála všem žákům krásné, prosluněné, avšak bezpečné prázdniny.

Vypracovala: Mgr. L. Bauková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.