O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

II.B - Velikonoce online

II.B - Velikonoce onlineLetošní Velikonoce jsme bohužel nemohli prožít tradičně, jako každý rok. Strávili jsme je všichni velmi neobvykle, a to v nouzovém stavu. Místo koledování vajíček museli být všichni doma, dle vyhlášení vlády. Ale ani to nás neodradilo od dobré nálady, a chutě prožít svátky hezky -v rámci možností. Barvili jsme doma vajíčka, vyráběli velikonoční a jarní výzdobu, a to vše jsme sdíleli přes náš společný chat v aplikaci Whats Up.
Andrea Pokorná

 

 

 

 

II.B - Velikonoce online

Copyright © 2013. All Rights Reserved.