Šablony II

Karnevalový rej v režii parlamenťáků

Karnevalový rej v režii parlamenťákůDne 20.02.2020 před jarními prázdninami si naši parlamenťáci přichystali pro své spolužáky z přípravných tříd, s-tříd a z celého prvního stupně maškarní karneval. Největší zastoupení masek měly přípravné třídy, které se rovněž podílely na výzdobě učebny. „Děkujeme za výpomoc “.

Po úvodním přivítání začal ten pravý rej masek. Žáci se velmi rychle zapojili do her a soutěží.

Vůbec nebylo jednoduché plnit veškeré úkoly v přestrojení. Rovněž jsme si všichni zazpívali a zatančili při známých pohádkových písničkách. V průběhu zábavy byly vybrány nezávislou porotou tři nejkrásnější masky, které byly odměněny dárky. Na závěr byla pro děti připravena balónková show a sladká odměna.

Vypracovala: Mgr. Ladislava Bauková