Šablony II

Parlamenťáci organizovali „Piškvorkiádu“

Parlamenťáci organizovali „Piškvorkyádu“Žákovský parlament uspořádal dne 23.01.2020, již 5.ročník „Piškvorkiády“. Celkem se zúčastnilo deset žáků od V. do IX. třídy. O tom, že ve hře nerozhoduje věk, nýbrž taktika svědčí mimořádná účast ještě čtyř žáků z přípravné třídy, kteří si vedli skvěle. Po vysvětlení pravidel se mohlo začít hrát první kolo. Každý, kdo v tomto kole vyhrál alespoň jeden duel, postoupil do druhého kola.

Zde byla již vytvořena tabulka a hrálo se každý s každým. Po usilovném soupeření si žákyně VIII.B Sandra H. zajistila první místo. Po celou dobu hry parlamenťáci bedlivě sledovali, aby vše probíhalo dle pravidel. Na závěr všichni zúčastnění obdrželi sladkou odměnu a přislíbili účast na dalším ročníku.

Vypracovala: Mgr. Ladislava Bauková