Šablony II

Vánoční aranžování 2019

Vánoční aranžování 2019Žáci VIII. a IX. třídy zúčastnili soutěže Vánoční aranžování 2019 v Jesenici u Rakovníka a to dne 11.12. 2019. Odjezd se uskutečnil od budovy školy ve Svahové 26, v 7:00 hodin ráno mikrobusem. V 8:00 hodin byla soutěž ve Vánočním aranžování oficiálně zahájena paní ředitelkou. Místem konání soutěže byl Kulturní dům Jesenice. Žáci ISŠ připravili občerstvení pro všechny soutěžící. Žáci a žákyně pracovali ve družstvech, ale i jako jednotlivci.

Žáci naší školy nás reprezentovali svědomitě a s plným nasazením. Každý účastník vyrobil adventní věnec, nazdobil svícen a vánoční dekoraci na dveře. Výrobky byly velmi pečlivě hodnoceny porotou. Umístění našich žáků v soutěži bylo skvělé. Obsadili druhé a třetí místo v soutěži družstev. Na 3. místě v jednotlivcích se umístila Sandra Holíková z 8. ročníku. Kromě hodnotných cen si žáci vezli domů i vlastní výrobky a skvělou náladu.

Vypracovala: Mgr. D.Pavlásková