O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Vánoční aranžování 2019

Vánoční aranžování 2019Žáci VIII. a IX. třídy zúčastnili soutěže Vánoční aranžování 2019 v Jesenici u Rakovníka a to dne 11.12. 2019. Odjezd se uskutečnil od budovy školy ve Svahové 26, v 7:00 hodin ráno mikrobusem. V 8:00 hodin byla soutěž ve Vánočním aranžování oficiálně zahájena paní ředitelkou. Místem konání soutěže byl Kulturní dům Jesenice. Žáci ISŠ připravili občerstvení pro všechny soutěžící. Žáci a žákyně pracovali ve družstvech, ale i jako jednotlivci.

Žáci naší školy nás reprezentovali svědomitě a s plným nasazením. Každý účastník vyrobil adventní věnec, nazdobil svícen a vánoční dekoraci na dveře. Výrobky byly velmi pečlivě hodnoceny porotou. Umístění našich žáků v soutěži bylo skvělé. Obsadili druhé a třetí místo v soutěži družstev. Na 3. místě v jednotlivcích se umístila Sandra Holíková z 8. ročníku. Kromě hodnotných cen si žáci vezli domů i vlastní výrobky a skvělou náladu.

Vypracovala: Mgr. D.Pavlásková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.