O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Mik, Miku, Mikuláš přišel s čertem v pravý čas

Mik, Miku, Mikuláš přišel s čertem v pravý časV pátek 6.12.2019 již tradičně na naši školu zavítal Mikuláš se svým doprovodem – anděly, čerty a s nadílkou pro všechny školáky. Před tím si museli žáci nadílku zasloužit tak, že prošli pekelnou cestou k samotnému Luciferovi, kde jim byly pozemské hříchy sečteny. A protože naše peklo bylo výjimečné, navrátilo zpět žáky na zem, rovnou k Mikuláši. Ten si pak poslechl písničky a básničky, pochválil hodné žáky, pokáral nezbedníky a všem poděkoval za hezké vystoupení.
Vypracovala: Mgr. Ladislava Bauková

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.