O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

DEN S HENDICAPEM V KV ARÉNĚ

DEN S HENDICAPEM V KV ARÉNĚZačátkem měsíce prosince jsme se s třídou S2 zúčastnili mezinárodního dne osob se zdravotním postižením, konaným v areálu KV Arény v Karlových Varech. Pro všechny přítomné, tedy i pro žáky naší školy, byl připraven zábavný program, který moderoval známý moderátor Jakub Ouvín z „TV Óčko“. Děti si mohly vyzkoušet slalom na invalidním vozíku, lukostřelbu, zahrát si stolní tenis či si vyzkoušet asistenci s handicapovaným plavcem v bazénu.

Bylo to dopoledne plné zábavy a sportovního vyžití pro všechny, nejen pro hendicapované.
Asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.