O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

SOŠ STAVEBNÍ KARLOVY VARY

SOŠ STAVEBNÍ KARLOVY VARY21. 11. 2019 se vycházející žáci ze 7., 8. a 9. ročníku vydali s učiteli Mgr. Zdeňkou Markovou a Mgr. Jindřichem Pelcem na exkurzi. Navštívili STŘEDNÍ ODBORNOU ŠKOLU STAVEBNÍ, p.o., která se nachází na náměstí Karla Sabiny v Karlových Varech. Žáci navštívili dílny zámečníků, elektrikářů, truhlářů, instalatérů a zedníků. Byli podrobně seznámeni s tříletým oborem skupiny E: Zednické práce, kde výuka trvá 3 roky. Učí se zde běžné stavební práce jako je zdění zdi, příček, příprava výroby malt a betonů.

Absolvent oboru provádí jednoduché omítky, základní betonářské práce, včetně obsluhy jednoduchých stavebních strojů, zateplování budov a sanace. Studium je ukončeno závěrečnou zkouškou s výučním listem. Naši žáci si práci v dílně zedníků zkusili. Velmi se jim zde líbilo. Rodiče spolu s dětmi mohou školu navštívit ve dnech 3. 12. 2019 a 14. 1. 2020, kdy se od 13.00 do 17.00 bude konat Den otevřených dveří.
Mgr. Zdeňka Marková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.