O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Barvy podzimu na „ Svahovce“

Barvy podzimu na „ Svahovce“Od 14. - 18. října se uskutečnil v budově školy ZŠ Svahová projektový týden s názvem „BAREVNÝ PODZIM“. Místo běžného vyučování v lavicích prožili žáci a žákyně naší školy INSPIRATIVNÍ TÝDEN. V rámci vyučování jednotlivé třídy shromažďovaly všechny informace a poznatky o tomto ročním období, zpívalo se, hrály se výukové hry, byly vytvářeny prezentace a krásné podzimní fotografie. Projekt zasahoval do všech předmětů. Cíle projektového týdne byly splněny :o).

 


Splněné cíle projektového týdne:
  •  žáci získali informace, případně si upevnili vědomosti o jmenované roční době a o počasí v tomto období,
  •  také získali informace o tomto ročním období z okolního světa a nástin možností jejich následného využívání v praktickém životě,
  •  byl poodhalen zdravý způsob života a zdůrazněna důležitost konzumace ovoce a zeleniny a její pozitivní vliv na lidský organismus,
  •  také byly upevněny hygienické návyky.

Projektový týden se velmi vydařil. Společně jsme připravili výstavu výtvorů z podzimních dnů a zhlédli prezentaci fotografií z jednotlivých činností tříd. Jako vzpomínku na inspirativní týden ve škole byla zhotovena kniha z příspěvků všech dětí na „Svahovce“. Věřím, že si uchováme vědomosti, dovednosti a příjemné vzpomínky na podzimní dny.
Mgr. Lucie Haaková

Copyright © 2013. All Rights Reserved.