Andělský Fler jarmark a návštěva knihovny

Andělský Fler jarmark a návštěva knihovnyVe středu 20. listopadu se v Krajské knihovně uskutečnil Andělský jarmark s bohatou nabídkou rukodělných výrobků a dílniček pro děti, spoustou nápadů na tvoření a vyrábění. A proč Andělský? „Andělé, co tě ochraňují, jsou lidi, tak jako my.“
K vidění byla i spousta andělů, vánočních dekorací a různých stánků se zbožím všeho druhu.

Třída S3, S4, a neslyšící žáci jsme si tuto atmosféru užili, inspirovali jsme se a nakoupili drobné dárečky. Také jsme šli do knihovny, kde jsme si půjčili knihy s vánoční tématikou, ale i encyklopedie – někdo o hasičích, jiný o autech i zvířatech.
Nejen dětem, ale i pedagogům se tato návštěva velmi líbila a už se těšíme na další ročník.

Petra Jelenová