Turnaj v pexesu - činnost školního parlamentu

Turnaj v pexesu - činnost školního parlamentuVe čtvrtek 14. listopadu 2019 se uskutečnila akce školního parlamentu „Turnaj v pexesu“. Soutěž byla vyhlášená pro přípravný stupeň, celý první stupeň a speciální třídy. Žáci byli rozděleni do dvojic, kde si potrénovali bystrost, paměť, ale i smysl pro fair play hru. Všichni měli možnost poměřit své síly mezi sebou, ale samozřejmě vyhráli jen ti nejlepší. A jak vše dopadlo? První místo vybojovala Elena T. z IV.B. Druhé místo bylo uděleno Simoně M. z III.B, třetí místo získala Nikola P. z S4.

Kromě hlavní výhry byli uděleny ještě mimořádné diplomy ve speciální kategorii dvěma chlapcům Denisovi H. z PT a Pavlovi Z. z S4. Atmosféra byla příjemná, ověřili jsme si, že společně si můžeme hrát v každém věku. Všichni odcházeli spokojeni s příjemný zážitkem, ale i s malým suvenýrem, jako památkou na dnešní souboj.
Mgr. Ladislava Bauková