Česká spořitelna – exkurze

Česká spořitelna – exkurzeDne 25. 6. 2019 se žáci a žákyně devátého ročníku ZŠ a SŠ Karlovy Vary, příspěvková organizace, Vančurova 83/2, odloučené pracoviště Svahová 26 zúčastnili exkurze v České spořitelně, a.s., T. G. Masaryka 14, v Karlových Varech. Navštívili místnost bezpečnostních schránek, nově zrekonstruované zázemí pracovníků banky a dověděli se zajímavosti z oblasti finanční gramotnosti (založení účtu, studentský účet, platební karty, vklady a výběry hotovosti, poskytování úvěrů, hypotéky, bezpečnostní schránky…).

Závěrem si všichni odnesli malý dárek – propisovačku a propagační letáčky České spořitelny. Exkurze byla zpestřením a doplněním výuky finanční gramotnosti. Poděkování patří manažerce pobočky České spořitelny Janě Kopačkové, zástupkyním ředitele paní Jitce Kvěchové a Petře Mikolášové.
Mgr. Zdeňka Marková (garant výuky FG)