Dětské dopravní hřiště

Dětské dopravní hřištěVe čtvrtek dne 20.6.2019 ráno třídy S1, S2 a S3 odjely autobusem do areálu Světa záchranářů, kde je součástí také moderní dopravní hřiště. Je situováno v příjemné lokalitě pod lesem, vedle sportovní haly. Na dopravním hřišti jsme se naučili orientovat na křižovatkách v různých dopravních situacích a především to, jaká pravidla platí pro chodce a cyklisty.

Na dopravním hřišti s křižovatkami, dopravními značkami a železničním přejezdem byla vytvořena reálná atmosféra v dopravním provozu, kde si mohly děti zopakovat, jak se správně chovat v pozici chodců a cyklistů. Děti si užili spoustu zábavy a legrace. Na zpáteční cestě do školy jsme se v horkém počasí odměnili dobrou zmrzlinou.
Asistentka pedagoga Miroslava Vildumetzová