Jedenáctý ročník soutěže O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKU

Jedenáctý ročník soutěže O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKUDne 30. 5. 2019 se konala již tradiční soutěž O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKU. Výsledky snažení hodnotili žáci PT C, PT D, S2 (2.,4.,5.), S3 (8.,9.,10.), S4 (6., 9.,10.), I.B, II.(1.,2.,3.,), IV.B, V.B a učitelé, vychovatelé, asistenti a správní zaměstnanci.

Tentokráte zvítězily žákyně IX. B Natálie Michalíková a Sandra Holíková (kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi – 47 bodů). Na druhém místě se umístili žáci VIII. B – Roman Sivák a René Horváth (ovocná polévka – 33 bodů), na třetím místě žákyně VII. B – Sandra Holíková a Veronika Kišová (bramborová polévka – 32 bodů) a na čtvrtém místě – Kateřina Lokajová a Natálie Bogdáňová ze VI. B (písmenková polévka – 23 bodů). Všem kuchařům a kuchařkám gratuluji a děkuji za snahu a dovednosti, které při přípravě polévek prokázali!
Mgr. Zdeňka Marková