EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Umíme to s počítačem – školní kolo

Umíme to s počítačem – školní koloDne 21. 5. 2019 se konalo školní kolo soutěže: Umíme to s počítačem. Žáci a žákyně druhého stupně naší školy si prověřovali znalosti z práce s PC. Na prvním místě se umístila Sandra Holíková ze třídy VII. B, na druhém místě Ladislav Granec z IX. B, na třetím místě Tiffany Miková a Vanesa Tara Makulová, obě z VIII. B a na čtvrtém místě Natálie Bogdáňová ze třídy VI. B. Vítězové školního kola postupují do krajského kola, které se bude konat 28. 5. 2019 v Chodově. Všem zúčastněným blahopřeji a děkuji za předvedené znalosti a vědomosti. Organizátor akce D. Dimov

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.