EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Botanická zahrada Bečov

Botanická zahrada BečovV květnu se žáci naší školy, v rámci plnění EVVO, zúčastnili interaktivní exkurze do Botanické zahrady Bečov. Pro žáky I. stupně a tříd S1 a S2 byl připraven vzdělávací program „Jmenuji se strom“. Pro žáky II. stupně a třídy S3 a S4 program „Zázračná moc bylinek“. Netradiční a zábavnou formou se žáci seznámili se stavbou a biologií stromů, jejich druhy a účinky bylinek. Také si měli možnost prohlédnout stoleté stromy, které vysázel původní majitel zámku Bečov.

Na závěr exkurze si všichni opekli špekáčky.
koordinátorka EVVO Lenka Černá, DiS.

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.