EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Policejní psovodi ve škole

Policejní psovodi ve školeVe středu 13. 2. 2019 se žáci tříd naší školy setkali s psovody Policie České republiky, kteří nás ve škole navštívili. Ukázali nám práci dvou policejních psů, plemene německý ovčák. Psovodi nám předváděli ukázky vyhledávání pachatelů, věcí, nebezpečných látek a drog podle pachových stop. Všechny ukázky byly doprovázeny odborným výkladem, který byl profesionálně přizpůsoben dětem. Pro děti byla přednáška s ukázkami velmi zajímavá a se zatajeným dechem sledovaly práci cvičených psů.

Nakonec někteří žáci překonali strach a jednoho ze psů si s dovolením policejního psovoda dokonce pohladili.

Asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.