EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Stavíme naše město

Stavíme naše městoTento školní rok se přípravné třídy zapojily do projektu Malá technická univerzita. Během měsíce října a listopadu byly děti v rámci ukázkových hodin seznámeny s 12 lekcemi tohoto projektu. Naučily se pracovat s polytechnickou stavebnicí. Stavěly domy podle technických nákresů a návodů, učily se zařizovat dům a zaváděly vodu, plyn i elektřinu. Seznámily se s čističkou vody a těžbou ropy. Velmi je zaujala stavba věží a mostů.

 

Děti práce se stavebnicí baví a jednoduše tím získávají nové poznatky, vymýšlejí různé stavby, rozvíjí si fantazii, motoriku a kreativitu. Koncem ledna jsme se obě přípravné třídy sešly v multifunkční učebně. Společnými silami, s pomocí stavebnice a ostatních materiálů, postavily děti naše město.
Zapsala: Radmila Hricková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.