RADOŠOV 2018

RADOŠOV 2018V září tohoto roku proběhl již 3. ročník stmelovacího pobytu v Radošově. Cílem pobytu byla prevence sociálně patologických jevů, stmelování kolektivů žáků naší školy a environmentální výchova.

Pro žáky byl připraven pestrý program:

• - návštěva muzea Mattoni v Kyselce,
  • - beseda s příslušníky Policie ČR a hasiči z Kyselky s praktickými ukázkami,
  • - putování přírodou s pracovnicí Vojenských lesů a statků,
  • - keramická tvořivá dílna,
  • - relaxační plavání v bazénu,
  • - opékání špekáčků a sportovní hry v přírodě.

Ubytovaní jsme byli opět v kempu Ontário v Radošově, v malých dřevěných chatičkách. Stravování bylo zajištěno v nedaleké restauraci Na Špici a také v kuchyňce kempu, ve které po celou dobu pobytu vládl náš pan školník Petr Skopal.
Letos se pobytu zúčastnilo celkem 22 žáku školy, převážně ze speciálních tříd, ale také žáci 1. a 2. stupně. Pedagogický dohled zajišťovala Lenka Černá, Dana Těšínská, Romana Zahradníková, Andrea Svobodová, Lída Dyndová, Dana Pešková a Andrea Pokorná. Chtěla bych poděkovat sponzorům akce. Společnost Karlovarské minerální vody, a. s. věnovala všem kompletní pitný režim a volné vstupné do Muzea Mattoni a manželé Ztratilovi, majitelé hotelu Na Špici, sponzorovali volný vstup do bazénu.

Asistentka pedagoga Romana Zahradníková