EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

RADOŠOV 2018

RADOŠOV 2018V září tohoto roku proběhl již 3. ročník stmelovacího pobytu v Radošově. Cílem pobytu byla prevence sociálně patologických jevů, stmelování kolektivů žáků naší školy a environmentální výchova.

 

 

 

 

 

Pro žáky byl připraven pestrý program:

  • - návštěva muzea Mattoni v Kyselce,
  • - beseda s příslušníky Policie ČR a hasiči z Kyselky s praktickými ukázkami,
  • - putování přírodou s pracovnicí Vojenských lesů a statků,
  • - keramická tvořivá dílna,
  • - relaxační plavání v bazénu,
  • - opékání špekáčků a sportovní hry v přírodě.

Ubytovaní jsme byli opět v kempu Ontário v Radošově, v malých dřevěných chatičkách. Stravování bylo zajištěno v nedaleké restauraci Na Špici a také v kuchyňce kempu, ve které po celou dobu pobytu vládl náš pan školník Petr Skopal.
Letos se pobytu zúčastnilo celkem 22 žáku školy, převážně ze speciálních tříd, ale také žáci 1. a 2. stupně. Pedagogický dohled zajišťovala Lenka Černá, Dana Těšínská, Romana Zahradníková, Andrea Svobodová, Lída Dyndová, Dana Pešková a Andrea Pokorná. Chtěla bych poděkovat sponzorům akce. Společnost Karlovarské minerální vody, a. s. věnovala všem kompletní pitný režim a volné vstupné do Muzea Mattoni a manželé Ztratilovi, majitelé hotelu Na Špici, sponzorovali volný vstup do bazénu.

Asistentka pedagoga Romana Zahradníková

Copyright © 2013. All Rights Reserved.