EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Beseda – Adolf Born

Beseda – Adolf BornDne 23. ledna jsme přivítali pana Mgr. Richarda Štěpánovského, geografa a obdivovatele výtvarného umění. Žáci druhého stupně se seznámili s dílem Adolfa Borna. Společně jsme diskutovali na téma umění v životě lidí. Konkrétně jsme se seznámili s technikou litografie a pan Štěpánovský všem ukázal litografické obrazy od Adolfa Borna s historickou tématikou. Žáci naší školy si ověřili znalosti z Českého jazyka, Výtvarné výchovy a Dějepisu formou pracovního listu.

Akce se velmi vydařila a inspirovala nás k plánování dalšího setkání s panem Štěpánovským tentokrát s tématem regionální geografie.
Mgr. Lucie Haaková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.