EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Vánoční besídka ve třídě S2

Vánoční besídka ve třídě S2V úterý dne 19.12.2017 se v naší třídě S2 konala vánoční besídka. Děti zazpívaly vánoční písně, koledy a přednesly básničky. Poté si žáci užili vánoční atmosféry s nadělováním dárků u stromečku. Na závěr děti pohostily pozvané rodiče vlastnoručně upečeným cukrovím a rozdaly dárečky z keramické dílny, které vyrobily. Rodiče se příjemně naladili na vánoční atmosféru a všichni jsme pak odcházeli plni příjemných dojmů.

Zástupkyně ředitelky Dana Pavlásková všechny děti pochválila a všem popřála příjemné prožití vánočních svátků.
Asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.