Příspěvky rodičů

•  12. 2. 2019

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenost z SPC Cheb.

Tohle centrum jsme začaly navštěvovat v předškolním věku Růženky. Kdy diagnóza naší holčičky byla stanovena DMO, postižená pravá noha a ruka. Celkové opoždění, pomalé chápání a vada řeči. Pracovnice SPC s námi pracovaly odborně a zvládaly jsme jeden úkol za druhým. Bylo to úžasné. Růženka nastoupila do školy o rok později, bez asistenta. Díky pracovnicím SPC vše zvládla. Dnes chodí do čtvrté třídy. Na vysvědčení má samé jedničky. Avšak péče SPC je stále naší součástí. Vždy nám i škole odborně poradí, jsou vstřícné a chápavé. Uvědomila jsem si, že bez nich by bylo vše jinak. Chtěla bych jim touto cestou vyslovit obdiv a veliké poděkování, zvláště paní Labajové a Markové, které nás mají dodnes ve své péči.

Děkuji Masopustová

• 15. 2. 2014

Dobrý den paní ředitelko Mgr. Kheilová.
Jmenuji se Jiří Schejbal, jsem tatínkem chlapečka Jiřího. Jiřík dochází spolu se mnou každých čtrnáct dní do SPC Cheb k paní učitelce Bc. Habartové. Jiřímu jsou tři roky a osm měsíců, v srpnu loňského roku mu paní doktorka Knetlová diagnostikovala dětský autismus.Na její doporučení jsme  navštívily paní Mgr. Peškovou v Mariánských Lázních a ta nás dále doporučila do Chebu  k  již zmíněné paní učitelce Bc. Habartové. Proč Vám píši. Rád bych Vám, a  všem kteří pro nás a naše děti toho tolik děláte PODĚKOVAL. Zvlášť paní učitelce Bc. Habartové, je pro nás Velkou pomocí a zároveň nadějí, že bude lépe. Sice jí děkuji po každé hodině naší terapie,,ale přijde mi to málo, a proto píši Vám.Chtěl bych aby jste věděla, jak moc si vážím práce Vás všech. Myslím si že je důležité, aby  fungovala zpětná vazba,,aby jste věděli že Vaše práce je pro nás moc důležitá. Chci poděkovat i zřizovateli Karlovarského Kraje,,proto bych ocenil  kdyby jste mohla tento dopis předat dále Vašemu nadřízenému orgánu.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem Jiří Schejbal

• 3. 2. 2014

Dobrý den paní ředitelko,

chtěli bychom poděkovat touto cestou za práci Vaší pracovnice Mgr. Sutté v SPC Sokolov. Dloouhodobě jsme navštěvovali klinickou logopdii a pro pozvolnější úspěšnost jsem zkontaktovali i SPC a požádali o pomoc v logopedické nápravě našeho syna.S prací Mgr. Sutté jsme moc spokojeni a máme velkou radost z pokroků našeho syna. Při zápise do školy si již nikdo nevšiml vady řeči našeho syna a dokonce logopedickou péči ani nedoporučili. Víme, že nás čeká jestě hodně práce na zafixování správné artikulace hlásek, ale přesto již nyní děkujeme.

Přejeme hodně dalších spokojených rodičů.

manželé Hruškovi a Adámek