O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

ZLATÝ ÁMOS – poslali jsme tuto přihlášku:

 

Jméno kandidáta: Dana

Příjmení kandidáta: Klímová

Název školy: ZŠ a SŠ Karlovy Vary

Ulice: Vančurova 83

PSČ: 360 17

Město: Karlovy Vary

Kraj: Karlovarský kraj

Telefon: 359 601 038

E-mail školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Charakteristika: Paní učitelka Dana Klímová je hodná, milá, přívětivá. Líbí se nám, že má stále dobrou náladu a na její tváři vidíme úsměv. Je metodikem prevence na naší škole, takže musí řešit i problémy a průšvihy, které dokážeme udělat. Umí nám i vyhubovat, ale vždycky stojí při nás. Myslíme si, že je dobrou kamarádkou pro své kolegy a kolegyně.

 

Příhoda: Paní učitelka pracuje na odloučeném pracovišti Základní školy a střední školy Karlovy Vary ve Svahové 26. Už dlouhá léta vzdělává žáky na 2. stupni základní školy a kromě vzdělávání často řeší s žáky jejich životní kotrmelce. Svůj čas věnuje vedení keramického kroužku. Kroužek je určen pro děti a žáky všech věkových kategorií. Žáci mají možnost vyzkoušet si různé techniky práce s hlínou a glazurami. Zažívají tak uspokojení ze své práce. Utváří si nová přátelská pouta, poznávají svou učitelku i z jiné stránky. Zdařilé výrobky pak putují ke sponzorům školy, zaměstnancům, bývalým zaměstnancům školy a samozřejmě i k rodičům žáků. Výrobky z keramické dílny je možno vidět i na chodbách školy.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.