Šablony II

Komu se nelení, tomu se v parlamentu zelení

Komu se nelení, tomu se v parlamentu zeleníI přesto, že většina našich schůzek probíhala nadále on-line, využili jsme tento čas k sebevzdělávání přes nejrůznější aplikace, výuková videa, vědomostní kvízy a soutěže. Ihned po návratu žáků do školy jsme začali organizovat již 7. ročník ankety „Zlatý Ámos Svahovky“. Ve všech třídách byly rozdány hlasovací lísty, poté se parlamenťáci zapojili do třídění a počítání hlasů. Výherci budou slavnostně zveřejněni až na konci školního roku, a to z důvodu současných epidemiologických opatření.

A protože cílem našeho ŽP Kapky je podpořit komunikaci mezi žáky, považovali jsme za důležité připomenout spolužákům tradice, které nevymřely, ale i jiné dubnové zajímavosti. Na základě těchto informací jsme uspořádali výtvarnou soutěž s názvem „Čarodějinický úlet“ . S kladným ohlasem se zapojily téměř všechny třídy a jejich výtvory byly opravdu čarokrásné. Ostatně posuďte sami:-)
Vypracovala: Mgr. Ladislava Bauková