Šablony II

Prosinec v I.oddělení

Prosinec v I.odděleníMěsíc prosinec je pro děti nejkrásnějším v roce. Je to doba čekání, očekávání, příprav a radosti. Začátkem měsíce nás navštívil čertík Bertík s Čertovinkami a přivedl s sebou i Lucifera. Děti čertům slibovaly polepšení, zazpívaly písničky a zasoutěžily si. Odměnou jim byli čokoládoví čertíci, kteří se poschovávali ve třídě.
Následovalo pečení perníčků, jejich zdobení barevnými cukrovými polevami a balení do celofánových dárkových sáčků.

Nezapomněli jsme ani na vyrábění a výzdobu. Nejvíce jsme se vyřádili na čertech.
Nakonec jsme si šli prohlédnout vánočně vyzdobené město. Líbil se nám karlovarský vánoční strom, adventní věnec a dřevěný vyřezávaný betlém. U kolébky s ježíškem jsme pošeptali svá přání a nyní se již budeme těšit, zda je doma pod vánočními stromečky najdeme.
Všem přejeme spokojené Vánoce.
Zapsala O.Barvířová